• g3014
  • BenQ Digital Camera
  • qku
  • kadc_broshura
  • banner1
  • Healthcare
 

Lajmet e funditNënshkruhet Marrëveshja e bashkëpunimit në mes Ministrisë së Shëndetësisë – SHSKUK-së dhe Universitetit të Gjakovës “Fehmi Agani”
Date: 14 Apr 2014
 Prishtinë, 14 prill 2014 Sot në Prishtinë u nënshkrua Marrëveshja e bashkëpunimit midis Ministrisë së Shëndetësisë, Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK) dhe Universitetit të Gjakovës......

Më shumë →

Ministri Agani dhe homologu i tij austriak bisedojnë në Vjenë për bashkëpunimin në shëndetësi
Date: 11 Apr 2014
 Ministrat e Shëndetësisë Alois Stoger dhe Ferid Agani kanë biseduar për bashkëpunimin në shëndetësi midis dy shteteve dhe projektet e përbashkëta në lëmin e reformës shëndetësore. Prishtinë, 11. 04. 2014   Ministri......

Më shumë →

Ministri Agani priti Ambasadoren e Francës Marsye Daviet
Date: 08 Apr 2014
Prishtinë, 08 prill 2014 Ministri i Shëndetësisë i Republikës së Kosovës Ferid Agani, priti sot në takim Ambasadoren e Republikës së Francës në Kosovë Marsye Daviet, me të cilën biseduan për reformën......

Më shumë →